Kim jestem?

Nazywam się Przemysław Idźczak - ale wszyscy mówią mi Shimmy - i od 2020 roku pracuję, mieszkam i żyję w Berlinie.

Od kiedy przeprowadziłem się do kraju Bacha, Beethovena i Schumanna pracuję w firmie Just Eat Takeaway, która w Polsce najbardziej jest znana z aplikacji Pyszne.pl.

Obecnie zajmuję się tam testowaniem (Quality Assurance) aplikacji i usług Scoobera - czyli zamówień, dostaw i aplikacji używanych przez kurierów i zespołów Live Ops w miastach całej europy.

Całe moje zawodowe życie krąży wokół świata technologii, co widać w moim stażu pracy. Jestem entuzjastą technologii, ale w tym wszystkim jestem także fanem prywatności.

Jestem entuzjastą technologii i niezależnym web developerem. Moją pasją jest tworzenie innowacyjnych i funkcjonalnych stron internetowych, które przekraczają oczekiwania klientów. Działam na zasadzie freelance, co daje mi swobodę w realizacji różnorodnych projektów. Z ogromnym zaangażowaniem i precyzją dbam o każdy detal, aby dostarczyć użytkownikom optymalne doświadczenie online. Zapraszam do współpracy, by razem tworzyć nowoczesne i efektywne rozwiązania internetowe, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu.

Zapraszam do sprawdzenia moich Social Mediów

Używam cookies do mierzenia ruchu na stronie, możesz to

lub Polityka prywatności