Usługi

Czym się zajmuję, oraz jak mogę Ci pomóc.

Wystawiam faktury VAT EU.

Zapewniam gwarancję na wykonaną pracę. Ze mną nigdy nie zostaniesz bez pomocy. Niejednokrotnie podejmowałem się prac poprawy jakości oraz aktualizacji strony czy sklepu wykonanych przez innych.

Nie boję się wyzwań, jeśli nie masz pewności lub masz pytania, napisz do mnie!

Web Development

Czyli strony, sklepy, aplikacje internetowe.

Chcesz zacząć swoją przygodę z e-commerce i sprzedawać swoje produkty? Uważasz, że to co robisz jest ciekawe lub chciał(a)byś się podzielić ze światem swoimi przemyśleniami na własnym blogu?
A może prowadzisz działalność i szukasz rozwiązania problemu bądź automatyzacji części zadań, które wykonujesz?

Jestem od tego by Ci pomóc!

Social Media Marketing

Tworzenie postów na instagrama czy kampanii reklamowych na facebooku nie jest dla Ciebie?

Żaden problem!

Tworzenie kampanii promocyjncyh w serwisach grupy Meta (Facebook, Instagram) oraz Google Ads to dla mnie chleb powszedni.

Pisaniem postów, doborem zdjęć, formatem i optymalizacją kosztów zajmuję się na codzień.

Automatyzacja

Jeżeli Twoja firma wymaga zautomatyzowania pewnych procesów w systemach IT, lub codziennie prace przy komputerze są monotonne i powtarzalne, to dobrze trafiłeś/trafiłaś!

W kwestii automatyzacji uważam się za osobę kreatywną. Moim zdaniem, nudne procesy i powtarzalne czynności powinny być zastąpione skryptami, które zaoszczędzą Ci masę czasu.

Grafika komputerowa

Stworzenie grafiki do postu na facebooka, obróbka zdjęcia (zmiany kolorów i wszystko co wpisuje w słowo "Photoshop"), oraz bannerów reklamowych czy gazetek promocyjnych to dla mnie żaden problem.

Wykonałem projekty kilku katalogów meblowych, dziesiątki ulotek, niezliczoną ilość grafik na instagrama czy facebooka. Jestem otwarty na nowe wyzwania!

Korepetycje / Mentoring

Chętnie podejmę współpracę z uczniami czy ludźmi stawiającymi pierwsze kroki w świecie informatyki.

W sekcji O mnie napisałem, że posiadam już ponad 10 lat doświadczenia w branży IT. Zaczynałem od stanowiska IT Support/IT Engineer - czyli obsługa systemów, zapewnianie wsparcia pracownikom i klientom z zakresu oprogramowania i sprzętu komputerowego - aż do tworzenia stron, sklepów i aplikacji internetowych i testów automatycznych w dużych, międzynarodowych korporacjach.

Z wielką chęcią podzielę się swoją wiedzą na 45-60 minutowych sesjach.

Używam cookies do mierzenia ruchu na stronie, możesz to

lub Polityka prywatności