Projekty

Poniżej znajdziesz ciekawsze projekty nad którymi pracowałem. Po kliknięciu będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej na temat wyzwań przed którymi stanąłem, funkcjonalność w danym projekcie oraz rozwiązania jakie zaimplemenowałem.

PiwnyPamietnik.pl

Blog o piwie, jeden z pierwszych projektów który ewoluował przez lata, od małego bloga opartego o WordPress, aż do centrum dowodzenia zintegrowanego z platformą blockchain, pełnymi statystykami.

Poza stworzeniem Piwnego Pamiętnika w 2016 roku zajmuję się jego pełną obsługą z zakresu kopii zapasowych, aktualizacji bezpieczeństwa, rozwiązywania problemów, rozwijania funkcjonalności oraz zarządzanie serwerem na którym stoi cała platforma.

DJMedyk.pl

Strona-wizytówka dla DJ Medyka. System strony stworzony został od podstaw używając języka Python oraz frameworka Flask.

System posiada własny panel administracyjny, zarządzenie użytkownikami, stronami, wpisami oraz galerią. Ta ostatnia dodatkowo dla lepszej optymalizacji przy przesyłaniu zdjęć tworzy miniaturki, które są wyświetlane na stronie "Galeria", po kliknięciu wczytuje się zdjęcie w pełnym rozmiarze.

JHMakeup.pl

Sklep internetowy z lustrami do makijażu, toaletkami i akcesoriami.

Kolejny projekt, który nie tylko stworzyłem ale także utrzymuję. Z JH Makeup Mirrors współpracuję od 2018 roku i poza kopiami zapasowymi, zarządzam również Social Mediami, integruję nowe systemy i automatyzuję obsługę wielu portali aukcyjnych oraz zarządzam marketingiem internetowym. Jestem również osobą odpowiedzialną za internetową część firmy.

MebleKurzawa.pl

Sklep internetowy z meblami tapicerowanymi klasy premium.

Budowa, optymalizacja, integracja z platformami do marketingu jak Google Analytics, Facebook oraz marketplace-ami jak Allegro czy Facebook Store.

Sklep posiada także integracje z płatnościami ekspresowymi i ratalnymi Przelewy24.

PsiaOstoja.pl

Strona internetowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pieczyskach.

Portal wykonany pro-bono, razem ze stroną Facebookową. Zoptymalizowany pod dużą ilość postów i zdjęć.

Używam cookies do mierzenia ruchu na stronie, możesz to

lub Polityka prywatności